środa, 25 lipca 2012

Nie taka znowu perfekcyjna..ja

Z każdej strony dociera do mojej podświadomości walka o perfekcje. Nauka, szkoła, praca, kuchnia, sport, taniec.. Stop! Nie wszyscy musimy być perfekcyjni! No.. przynajmniej ja tak to sobie tłumaczę:) Każdy z nas znajdzie coś w czym czuje się i jest dobry. Ale wielu z nas do perfekcji ma jeszcze daleką drogę. Dlatego tu jestem:) Mam nadzieję, że spędzicie ze mną trochę czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz